2017 m. lapkričio 15 d., trečiadienis

RightMark Audio Analyzer apkrova

    Taisant, tobulinant bei derinant audio aparatūrą labai norisi ne tik kad girdėti, bet ir matyti savo pasiektus rezultatus vizualiai. Šiais laikai yra nemažai programinės įrangos, kuri analizuoja skirtumus tarp paduodamojo ir išeinamojo signalo.
Tam aš naudoju programą RightMark Audio Analyzer (RMMA). Nuoroda į jos puslapį: Spausti Čia
Kaip dirbama su ja yra daug aprašymų internete. Galima surasti ir Video formate. Štai pavyzdžiui, kad ir ši: Nuoroda arba ši: Nuoroda
Patogesniam darbui susilitavau nedidelį priedą – apkrovą.
    Kadangi man daugiausiai reikalinga apkrova 8 arba 4 omai, tai aš įlitavau pastovias 50W varžas. Jei reikalinga kitokio dydžio apkrova, jungtuko „Speakers - Load“ pagalba perjungiame į išoriškai pajungtą apkrovą. Tam gali būti kolonėlės, ausinės ir pan. Kitaip tariant, reikiamo dydžio apkrova.  Išėjimą „OUT“ jungiame prie analizuojamojo signalo įėjimo kompiuteryje. Tai yra linijinis arba mikrofoninis įėjimas. Potenciometro rankenėlės pagalba nustatome reikiamą nuimamo signalo lygį.  Potenciometrą naudojau su metaliniu korpusu. Daugiau viską atlieka RMMA programa.Gavosi pasigaminimui nesudėtingas, bet labai naudingas priedas.
Rolandas, LY5RJ
JAUGARO


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą